Krychowiak zakochany w sobie po genialnej asyście. Boniek sprowadził go na ziemię

Piłka nożna
Krychowiak zakochany w sobie po genialnej asyście. Boniek sprowadził go na ziemię
fot. PAP

Nie milkną echa fenomenalnej asysty Grzegorza Krychowiaka przy golu Jaya Rodrigueza w sobotnim meczu z Evertonem na Goodison Park. Polak zrobił wrażenie zarówno na Anglikach, jak i... na sobie, czego dowodem jego niedawny post na Twitterze. Jak zwykle naszego reprezentanta na popularnym portalu musiał zaczepić Zbigniew Boniek.

Sobotnie starcie z Evertonem było dla Krychowiaka trzecim z rzędu pełnym meczem w barwach West Bromwich Albion. Polak wykorzystał swoją szansę - już w siódmej minucie popisał się kapitalnym prostopadłym podaniem zewnętrzną częścią stopy ze środka boiska do wbiegającego w pole karne Rodrigueza, ktory po chwili otworzył wynik spotkania. Można powiedzieć, że było to podanie niemalże "na nos".

I choć mecz zakończył się remisem 1:1, brytyjskie media, np. dziennik "Daily Mail", wybrały Krychowiaka jego najlepszym piłkarzem ("DM" wystawił mu notę 8 w skali 1-10). Sam Krychowiak również nie szczędził sobie słów uznania. W poniedziałek opublikował wymownego tweeta, na którego składa się zdjęcie z Rodriguezem oraz humorystyczny podpis: "Pokaż mi, gdzie chcesz, żebym ci podał".


Po chwili naszego reprezentanta w zabawny sposób zaczepił prezes PZPN Zbigniew Boniek, który doczekal się równie zabawnej riposty.

 

 
"Ten numer do czegoś zobowiązuje, nie tylko odbiór i do najbliższego" - napisał prezes.

"W końcu to dwie dziesiątki na raz" - odpowiedział piłkarz WBA.

Czy możemy zatem oczekiwać kolejnych podobnie genialnych zagrań Grzegorza Krychowiaka?

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze