KSW 42: Zapowiedź rewanżu Jurkowski vs Zawada

Sporty walki

Federacja KSW prezentuje zapowiedź rewanżu na KSW 42, 3 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Po ponad 11 latach Łukasz "Juras" Jurkowski i Martin "King Kong" Zawada po raz drugi skrzyżują rękawice.

O KSW 42

Na KSW 42 w Łodzi w walce wieczoru kibice zobaczą superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Swojego pasa mistrzowskiego bronić będzie Mateusz Gamrot w starciu z Grzegorzem Szulakowskim. Dojdzie też do niezwykle interesującego pojedynku na szczycie kategorii średniej pomiędzy Michałem Materlą a Scottem Askhamem.

Do drugiej walki po powrocie z emerytury stanie Łukasz „Juras” Jurkowski, który spróbuje zrewanżować się Martinowi Zawadzie za porażkę sprzed 12 lat. W wadze półciężkiej staną naprzeciw siebie Marcin Wójcik i Chris Fields. Filip Wolański przywita w klatce łodzianina Bartłomieja Koperę.

W klatce KSW zadebiutują też dwie zawodniczki: była dziennikarka Polsatu Sport i pięściarka, Karolina Owczarz, oraz trenerka KSW Cross Fight Gym i utytułowana fighterka Paulina Raszewska. W walce karty wstępnęj naprzeciw siebie staną niepokonani Krystian Kaszubowski i Niemiec Christopher Henze.

mt, KSW

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze