Nie będzie debiutu! Pechowiec z Górnika Zabrze opuścił zgrupowanie Nawałki

Piłka nożna
Nie będzie debiutu! Pechowiec z Górnika Zabrze opuścił zgrupowanie Nawałki
fot. Cyfrasport

Już pierwszego dnia jeden z zawodników opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami kontrolnymi z Nigerią i Koreą Południową. Z powodu kontuzji, której nabawił się w ostatnim meczu z Koroną Kielce pomocnik Górnika Zabrze Damian Kądzior został odesłany do domu.

Reprezentacja Polski zagra już w najbliższy piątek we Wrocławiu z Nigerią. Cztery dni później na Stadionie Śląskim kadra Adama Nawałki zagra z Koreą Południową. Szansy na debiut nie dostanie jednak Kądzior.
 
Pomocnik Górnika Zabrze znalazł się wśród ligowych powołań selekcjonera, jednak z powodu urazu, którego doznał w sobotnim spotkaniu z Koroną Kielce (2:2) musi opuścić zgrupowanie. Kontuzja nie jest groźna, jednak Kądzior będzie dochodził do pełni sprawności co najmniej tydzień, co wyklucza jego obecność i aktywny udział.
 
W meczu jakoś wytrzymałem, jednak następnego dnia zrobiło się gorzej. Nigdy nie ma dobrych momentów na urazy, lecz ten jest wyjątkowo niefortunny. Mam krwiaka na udzie - przyznał na łamach Przeglądu Sportowego zawodnik.
 
Wciąż nie wiadomo, czy Nawałka zdecyduje się powołać kogoś w miejsce zawodnika Górnika. Do kadry Nawałki Kądzior był już powoływany jesienią, lecz jeszcze w niej nie zadebiutował.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie