Polsat Boxing Night: Brodnicka zaskoczy wszystkich na ceremonii ważenia!

Sporty walki

Mistrzyni świata WBO wagi superpiórkowej wielokrotnie zaskakiwała swoimi kreacjami na ceremoniach ważenia. I teraz zapowiada, że przed galą Polsat Boxing Night: Noc Zemsty zrobi to po raz kolejny. - Mam już pomysł, ale go nie zdradzę. To będzie duże zaskoczenie - powiedziała Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO).

Bilety na galę Polsat Boxing Night: „Noc Zemsty” dostępne na ebilet.pl!

 

Szymon Zaworski: Ewa Brodnicka na każde ważenie przygotowuje rożne kreacje. Jakie kreacje będą przed galą w Częstochowie?

 

Ewa Brodnicka: Pomidor! Nie mogę zdradzić! Rzeczywiście przylgnęła do mnie łatka, że wybieram różne stroje na ceremonie ważenia. Na samym początku, kiedy debiutowałam, to miałam różne stroje. Inne dziewczyny wybierały stroje sportowe i temu może się wyróżniałam. Mam kilka przy sobie, a w jednym z nich nawet występowałam przed PBN. Pamiętam nawet taki tytuł "Hit czy kit?", bo strój był bardzo kolorowy. Lubię ceremonię ważenia, bo jest to spotkanie oko w oko z rywalką. Wielokrotnie wyprowadzałam rywalki z równowagi. Przyjmuję to jako element gry i zabawy. Mam już pomysł, ale nie zdradzę. To będzie duże zaskoczenie!

 

Jeszcze większe zaskoczenie niż do tej pory? Może tak być?

 

Może tak być!

 

Z której kreacji jesteś najbardziej dumna?

 

Nie podchodzę do tego w kategoriach dumy. Po prostu przychodzą mi pomysły do głowy i je realizuje. Przebrałam się za Czarnego Anioła czy też Indiankę, bo to mi przyszło do głowy. Do ceremonii ważenia pozostało trochę czasu, ale już mam pomysł.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

Bilety na galę Polsat Boxing Night: „Noc Zemsty” dostępne na ebilet.pl!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze