Polsat Boxing Night: Adamek sparodiował Brodnicką! "Ewa, co to jest?!" (WIDEO)

Sporty walki

Ewa Brodnicka chwali sobie współpracę z Gusem Currenem na kilka tygodni przed galą Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. - Bam, bam, bam, rabujesz bank i uciekasz z forsą. Uczy mnie bijatyki - tłumaczyła rady swojego mentora "Kleo". Inne spojrzenie na jej ruchy ma Tomasz Adamek, który sparodiował koleżankę z sali treningowej...

Adamek (52-5, 30 KO) oraz Brodnicka (14-0, 2 KO) przygotowują się pod okiem trenera Currena do kwietniowej gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. 21 kwietnia "Kleo" będzie bronić pasa mistrzyni świata WBO wagi super piórkowej z Kanadyjką Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO).

Brodnicka chwali sobie współpracę z Amerykaninem, który zwiększył tempo zadawanych przez nią ciosów.

- Interwałowe, intensywne. Nie ma wolnego zadawania ciosów. Jest bam, bam bam! Rabujesz bank i uciekasz z forsą. Nic innego ci nie potrzeba. I znowu! Trener uczy mnie bijatyki - oceniła treningi z Currenem 33-latka.

Inaczej progres i tempo Brodnickiej widzi jednak bohater walki wieczoru "Nocy Zemsty". Były mistrz świata sparodiował koleżankę z sali treningowej! - Ewa, co to jest?! - grzmiał żartobliwie 41-latek, któremu dopisuje humor. - Jak przychodzę na salę i jestem skupiony, to wszyscy myślą, że coś mi dolega. Jest moment treningu, ale przychodzi też chwila na luz - wytłumaczył się Adamek.

 

Bilety na galę Polsat Boxing Night: „Noc Zemsty” dostępne na ebilet.pl!

O gali Polsat Boxing Night: "Noc Zemsty"

W Częstochowie do ringu powróci były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek w ostatnich dwóch pojedynkach udowodnił, że cały czas może mierzyć się z czołowymi pięściarzami kategorii ciężkiej na świecie. Wygrane z Fredem Kassim oraz Solomonem Haumono otworzyły przed żyjącą legendą polskiego boksu drzwi do wielkich pojedynków! Teraz jego rywalem będzie bardzo mocno bijący Joey Abell.

Na ostatniej prostej do walki o mistrzostwo świata znajduje się natomiast Mateusz Masternak, który zmierzy się po raz drugi z Yourim Kalengą. Kongijczyk w 2014 roku na pełnym dystansie okazał się nieznacznie lepszy od Polaka. Były mistrz Europy zapewnia jednak, że nic dwa razy się nie zdarza.

W pierwszej obronie tytułu mistrzyni świata WBO w kategorii super piórkowej zawalczy Ewa Brodnicka, a do ringu po dłuższych przerwach powrócą Damian Jonak oraz Michał Chudecki. W ringu swoje umiejętności zaprezentują również perspektywiczni Adam Balski oraz Robert Parzęczewski.

Karta walk gali PBN: "Noc Zemsty"

Walka wieczoru:
Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) vs Joey Abell (34-9, 32 KO)
Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) vs Youri Kalenga (23-4, 16 KO)

o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze junior ciężkiej:
Adam Balski (11-0, 8 KO) vs Denis Grachev (16-6-1, 9 KO)
Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) vs Lukas Ndafoluma (11-1, 3 KO)

o mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej:
Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) vs Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO)
Robert Parzęczewski (18-1, 11 KO) vs Emmanuel Danso (28-2, 23 KO)

o pas mistrzostwo Polski w wadze półśredniej:
Łukasz Wierzbicki (15-0, 6 KO) vs Michał Żeromiński (13-3-1, 1 KO)

Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (13-1-1, 5 KO)

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze