Tejpy na kolanie Lewandowskiego. Kapitan ocenił swój stan zdrowia

Piłka nożna

Robert Lewandowski w spotkaniu z Koreą Południową rozegrał pierwsze 45 minut, w których wpisał się na listę strzelców. Po przerwie na murawie już się nie pojawił, co wywołało spekulacje odnośnie stanu jego zdrowia.

Lewe kolano Lewandowskiego zostało na czas meczu z Koreą Południową lekko otejpowane. Sam napastnik tuż po meczu uspokoił jednak swoich fanów: - Ten tejp od dawna jest używany. Może nie był wcześniej tak widoczny. Nic wielkiego mi jednak nie jest, takie było założenie, że miałem grać połówkę, więc wszystko poszło zgodnie z planem - powiedział "Lewy" Marcinowi Feddkowi.

 

Napastnik Bayernu Monachium miał w pierwszej połowie trzy okazje do strzelenia gola, z których wykorzystał jedną. Po meczu ocenił jak jego zdaniem kadra prezentowała się w ataku pozycyjnym. Trzeba bowiem pamiętać, że z Koreańczykami zagraliśmy w systemie 1-3-5-2.

 

- Szczególnie w ataku pozycyjnym brakowało wsparcia w ofensywie. Okazje stworzyliśmy sobie po wrzutkach i po kontrze. Dlatego w ataku pozycyjnym jest duże pole do poprawy. Nad tym powinniśmy się skupić w przyszłości, żeby w ofensywie angażowało się więcej zawodników, co przełoży się na większe zagrożenie pod bramką rywala - stwierdził.

 

Rozmowa z Lewandowskim w załączonym materiale wideo.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze