UFC: McGregor poznał wysokość swojej kaucji

Sporty walki
UFC: McGregor poznał wysokość swojej kaucji
fot. youtube.com

Conor McGregor (21-3, 18 KO, 1 SUB) będzie mógł opuścić areszt, jeśli zapłaci 50 tysięcy dolarów kaucji. Dodatkowo w każdej chwili będzie mógł wrócić do Irlandii, gdyż jego paszport nie został tymczasowo zatrzymany.

Irlandczyk wraz ze swoją ekipą dopuścił się prawdziwej rozróby w czwartek, kiedy to po treningu medialnym uczestników gali UFC 223 wybił szybę w jednym z autokarów. Przez to ucierpieli m.in. Michael Chiesa oraz Ray Borg, których walki zostały usunięte z rozpiski. Dodatkowo prezydent największej organizacji MMA na świecie Dana White poinformował, że przyjaciel Irlandczyka Artem Lobov, który także był uczestnikiem zamieszania, również nie wystąpi w Nowym Jorku.

McGregorowi postawiono cztery zarzuty: trzy z nich dotyczą napadu/ataku fizycznego, jeden zaś wykroczenia kryminalnego. Dwa zarzuty dostał także Cian Cowley, a więc jeden z członków ekipy Irlandczyka. Jak poinformował Ariel Helwani, mistrz wagi lekkiej UFC może opuścić areszt, jeśli zapłaci 50 tysięcy dolarów kaucji. Nie będzie też miał problemów z powrotem do Irlandii.

Ostatecznie 50 tysięcy dolarów w imieniu McGregora zapłacił jego sparingpartner Dillon Danis. Z kolei kaucja Cowleya wyniosła 25 tysięcy dolarów. Sędzia ogłosił także, że "Notorious" ma zakaz zbliżania się do m.in. Chiesy oraz Borga. Następne spotkanie ma się odbyć 14 czerwca.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze