Mędrzyk: Nie mam doświadczenia w meczach z najlepszymi

Siatkówka

Polska pokonała Argentynę 3:0 w pierwszym meczu turnieju Ligi Narodów w Bydgoszczy. - Ja sama nie ukrywam, że nie mam doświadczenia w starciach z najlepszymi. (...) Dzięki tym meczom ta grupa się scali, a to zaprocentuje w przyszłości - powiedziała przed kamerami Polsatu Natalia Mędrzyk.

We wtorkowy wieczór Polki bez problemu pokonały Argentynki 3:0. Zwycięstwo za trzy punkty dało Polkom awans o dwie lokaty w tabeli Ligi Narodów. Po dziesiątej kolejce Biało-Czerwone zajmują dziesiąte miejsce wyprzedzając Japonię, Niemcy, Dominikanę, Tajlandię, Belgię i Argentynę. Duży udział miała w tym przyjmująca Natalia Mędrzyk, która wyszła na Argentynki w pierwszym składzie.

 

- My same mówimy sobie, że mamy iść pomału, krok po kroku do przodu. Każdy mecz jest wyjątkowy, to dla nas duże doświadczenie. Podchodzimy do każdego następnego spotkania z chłodną głową, ale tratujemy je jako najważniejsze. Ja sama nie ukrywam, że nie mam doświadczenia w starciach z najlepszymi, więc dla mnie to coś nowego. Cieszę się, że mogę to teraz przeżywać. Dzięki tym meczom ta grupa się scali, a to zaprocentuje w przyszłości - powiedziała Polka.

 

Rozmowa w załączonym materiale wideo.

Marcin Lepa, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze