Portugalczyk w barwach Realu Madryt wygrał wszystko, co miał do wygrania, więc postanowił poszukać nowych wyzwań. Zainteresowanie Juventusu było sporym zaskoczeniem, gdyż z reguły mówiło się o zupełnie innych kierunkach: przewijały się Stany Zjednoczone, Chiny czy też Paris Saint-Germain. A chyba nikt nie mógł się spodziewać, że "Stara Dama", która wprost uwielbia sięgać po graczy za niewielkie sumy, będzie w stanie zaoferować mu taką ofertę.

 

Wszelkie informacje o przejściu Ronaldo do Juventusu potwierdzają najbardziej wiarygodne źródła i wydaje się, że konkrety są kwestią czasu. Florentino Perez przez długi czas był przeciwnikiem oddania swojej największej gwiazdy, ale być może zmieni zdanie. Jak poinformowała La Sexta, istnieje jeden warunek, który po spełnieniu może oznaczać zgodę na transfer CR7.

 

Klub ma wymagać od Ronaldo publicznego wystąpienia, na którym Portugalczyk poinformuje o tym, dlaczego chce odejść z Santago Bernabeu, skoro pieniądze nie są najważniejszym z czynników. Jeśli tak się nie stanie, to Real nie zgodzi się na ofertę 100 milionów euro, jaką ma proponować Juventus.

 

Włosi są już gotowi na złożenie oferty i jeśli tylko Real da im zielone światło, to od razu zaproponują mu 4-letni kontrakt warty 120 milionów euro.