FIFA 19: Twórcy pokazali filmy, na których widać nowości w rozgrywce! (WIDEO)

E-sport
FIFA 19: Twórcy pokazali filmy, na których widać nowości w rozgrywce! (WIDEO)
fot. Youtube

Producent gry FIFA 19 - EA Sports - wypuścił filmiki, na którym widać nowości występujące w najnowszej odsłonie legendarnej serii. Gracze mogą zobaczyć więc, do czego będą musieli przyzwyczaić się po zaplanowanej na 28 września premierze gry.

Okres promocji FIFA 19 właśnie się rozpoczął, wobec czego na dobry początek producent przedstawił graczom trzy mechanizmy, które w znacznym stopniu zrewolucjonizują rozgrywkę.  Meandry systemu dynamicznej zmiany taktyki zostały zaprezentowane przez doświadczonych trenerów, tak, aby gracze zrozumieli wagę opracowywanych rozwiązań.

W nagraniu tłumaczącym dynamiczny system zmiany taktyki wzięli udział Pep Guardiola, Roy Hodgson, Mark Hughes oraz Mauricio Pochettino.

 

Od teraz jeszcze ważniejszy będzie "timing" podczas wykonywania strzału. Jeżeli gracz nie wyczuje dobrze czasu i pospieszy się bądź spóźni z jego oddaniem, to prawdopodobnie będzie mógł później szukać piłki na jednej z trybun.

 

Zmiany dotkną również mechanizmu przyjmowania piłki - zawodnicy będą w stanie markować przyjęcia, a nawet podbijać ją sobie w celu oddania strzału z półwoleja czy przewrotki!

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie