Siatkarski popis w Sofii! Irańczycy wywalczyli piłkę setową po minutowej akcji (WIDEO)

Fenomenalny popis siatkówki zaserwowali kibicom w Sofii siatkarze z Iranu i Kanady. W czwartym secie przy stanie 23:20 rozegrali prawie minutą akcję, która dała Persom piłkę setową.

Irańczycy nigdy nie słynęli z wybitnej obrony. W meczu z reprezentacją Kanady zaprzeczyli jednak temu stwierdzeniu. Przy stanie 23:21 nawiązała się akcja, która potrwała prawie minutę. Nie zabrakło w niej pięknych zagrań i kapitalnych obron. Podopieczni trenera Igora Kolakovica popisali się aż sześcioma udanymi zagraniami w defensywie, a potem sprytną kiwką z trudnej piłki zakończyli wymianę wywalczając sobie piłkę setową.

Set czwarty udało im się wygrać, lecz w tie-breaku lepsi okazali się Kanadyjczycy i to oni zapisali na swoim koncie dwa punkty.

Cała akcja w załączonym materiale wideo.