MŚ w siatkówce: USA - Rosja. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
MŚ w siatkówce: USA - Rosja. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Rosjanie po przegranej z Brazylią w pierwszym meczu trzeciej fazy siatkarskich mistrzostw świata zostali postawieni pod ścianą. Żeby dalej myśleć o awansie do półfinału "Sborna" musi w czwartek pokonać Stany Zjednoczone, najlepiej za trzy punkty. Transmisja meczu USA - Rosja w Polsacie Sport.

Rosjanie w pierwszej fazie mistrzostw przegrali ze Stanami 1:3, na tamtym etapie lepsza od nich okazała się również Serbia. Później było znacznie lepiej aż do meczu z Brazylią. W spotkaniu z "Canarinhos" prowadzili już 2:0, by ostatecznie przegrać po pięciosetowym boju.

Siatkarze USA na turnieju rozgrywanym we Włoszech i Bułgarii jeszcze nie przegrali. Po drodze pokonywali m.in. Serbów, Rosjan czy też bez straty seta Bułgarów i Iran. Bardzo dobra gra spowodowała, że zawodnicy zza oceanu wyrośli na faworytów do wygrania całych mistrzostw.

Kolejny krok ku temu mogą wykonać w czwartek. Wygrana z Rosją zapewni im awans do najlepszej czwórki. Amerykanie muszą jednak pamiętać, że przed siatkarskim mundialem nie potrafili pokonać "Sbornej" w trzech kolejnych spotkaniach.

Transmisja meczu USA - Rosja od godziny 16.50 w Polsacie Sport. Przedmeczowe studio już od godz. 16.00

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze