Reus założył Glikowi siatkę i wywalczył karnego! Fura szczęścia Polaka (WIDEO)

Kamil Glik i jego AS Monaco było bezradne starciu z Borussią w Dortmundzie. Gospodarze objęli prowadzenie w 51. minucie. W 69., po błędzie polskiego obrońcy, mogło być 2:0. Kamil Glik dał się oszukać Marco Reusowi i faulował gwiazdę rywali. Na szczęście dla Polaka z jedenastu metrów przestrzelił Paco Alcacer.

Znajdujące się w dołku AS Monaco Glika nie znalazło recepty na młodą i przebojową Borussię Dortmund. Niemcy prowadzili po golu Jacoba-Bruuna Larsena w 51. minucie. W 69 powinno być 2:0.

Niezwykle odważnie w pole karnego gości wdarł się Reus. Reprezentant Niemiec założył Polakowi "siatkę", ale został przewrócony przez Glika.

Arbiter słusznie wskazał na jedenasty metr. Karnego nie wykorzystał Alcacer - trafił w poprzeczkę. Co nie udało się hiszpańskiemu snajperowi z rzutu karnego, uczynił już trzy minuty później z gry.

Rzut karny sprokurowany przez Glika i pudło Alcacera w załączonym materiale wideo.