KSW 46: Narkun ogląda na antenie walkę z Khalidovem! "Teraz pójdzie szybciej!"

Sporty walki

Tomasz Narkun (15-2, 3 KO, 12 SUB) na gali KSW 46 stanie przed szansą odniesienia drugiej wygranej w konfrontacji z Mamedem Khalidovem (34-5-2, 13 KO, 17 SUB). Jak mistrz kategorii półciężkiej wspomina najważniejszy triumf w swojej karierze? Zobaczcie jego reakcje podczas oglądania pierwszej walki z Khalidovem!

Gala KSW 42 zapisała się na kartach historii polskiego MMA przede wszystkim sensacyjnym zakończeniem konfrontacji Khalidova z Narkunem. Wynik zaskoczył wielu ekspertów i kibiców, ale nie samego mistrza kategorii półciężkiej. Narkun mocno wierzył w ostateczną wygraną i wypełnił przygotowany plan poddając Khalidova w trzeciej rundzie pojedynku.

 

- Widać, że tu się zaczyna moja dominacja nad Mamedem. Moje siły dopiero zaczęły wzrastać. Sędzia chciał już w pewnym momencie przerwać. Nie wiem skąd mu się wzięło, że go nie trafiałem - komentował akcje pod siatką z ostatniej odsłony walki.

 

- Trwało tak długo, bo był silny. Teraz jak będzie lżejszy to pójdzie szybciej - ocenił poddanie, które zakończyło pojedynek.

 

Narkun z niecierpliwością czeka na drugą odsłonę konfrontacji z Khalidovem podczas gali KSW 46. 28-latek już 1 grudnia w Gliwicach pragnie postawić kropkę nad "i" i zamknąć usta kibicom, którzy uznali jego zwycięstwo za czysty przypadek.

 

KSW 46: Wielki rewanż Khalidov vs Narkun w Cyfrowym Polsacie i IPLI

 

Zobaczcie, jak Narkun ocenił swoją pierwszą walkę z Khalidovem w załączonym materiale wideo!

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie