MB Boxing Night: Walka Jonaka odwołana!

Sporty walki

Istotna informacja przed sobotnią galą MB Boxing Night: Wojna Domowa! Z karty walk wypadł pojedynek Damiana Jonaka (40-0-1, 21 KO) z Andrewem Robinsonem (21-4-1, 6 KO) ze względu na problemy zdrowotne Polaka. Fightcard skurczył się więc z siedmiu do sześciu pojedynków. Mateusz Borek ogłosił informację na ceremonii ważenia.

Jonak nie stawił się już na oficjalnej ceremonii ważenia przed sobotnią galą. Całą sytuację wyjaśnił organizator.
 
- Mam nadzieję, że będzie to "brytyjski boks" made in Poland! Tutaj będzie pasja, umiejętności, wspólnie przeżyjemy wielkie pięściarskie emocje. Moja czwarta próba naznaczona jest niestety pechem. Dzisiaj zdarzyła się kolejna przykra rzecz. Zeszłej nocy w szpitalu wylądował Damian Jonak i będzie musiał przejść operację. Pojedynek Jonaka z Robinsonem przekładamy i obejrzymy wiosną - powiedział Borek.
 
Tym samym karta walk skurczy się z siedmiu do sześciu pojedynków. Co-main eventem wydarzenia w radomskiej Hali MOSiR zostanie więc starcie Adama Balskiego (12-0, 8 KO) z Serhijem Radczenką (7-2, 2 KO).
 
Na gali "Wojna Domowa" kibice obejrzą sześć wyrównanych pojedynków, wśród których aż trzy będą o pasy mistrzowskie. W walce wieczoru Robert Parzęczewski zmierzy się z Dariuszem Sękiem, a stawką będzie tytuł mistrza Polski wagi półciężkiej. Niezwykle ciężkie starcia czekają też Łukasza Wierzbickiego i Michała Żeromińskiego. Kibice mogą ostrzyć sobie zęby na rewanż Michała Chudeckiego z Damianem Wrzesińskim oraz starciu lokalnego bohatera Rafała Grabowskiego. Pięściarz z Pionek zmierzy się z Kamilem Młodzińskim.
 
Aktualna karta walk gali "Wojna Domowa":
 
Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO)
Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Serhij Radczenko (7-2, 2 KO)
Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) vs Twaha Kiduku (13-3-1, 7 KO)
Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs Mikołaj Vovk (13-3, 9 KO)
Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)
Rafał Grabowski (4-0, 1 KO) vs Kamil Młodziński (9-2-4, 5 KO)
 
Transmisja gali MB Boxing Night: "Wojna Domową" w sobotę 22 grudnia od godziny 17:45 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight oraz od godziny 20:00 w Super Polsacie!
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie