LSK: Pałac Bydgoszcz - ŁKS Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: Pałac Bydgoszcz - ŁKS Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Czas na pierwszy akord związany z żeńską siatkówką ligową w 2019 roku. Jako pierwsze na parkiet w styczniowych zmaganiach wybiegną zawodniczki Pałacu Bydgoszcz oraz ŁKS-u Łódź. Oba zespoły znajdują się w czubie tabeli, toteż zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Transmisja meczu Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź w Polsacie Sport.

Siatkarki z województwa kujawsko-pomorskiego zakończyły 2018 rok zwycięstwem u siebie z Radomką Radom 3:1 i będą chciały w podobnym stylu wejść w nowy rok kalendarzowy. Bydgoszczanki plasują się na piątym miejscu z bilansem siedmiu zwycięstw oraz czterech porażek. O ósmy triumf i pomyślną inaugurację poświątecznych zmagań będzie jednak bardzo trudno, ponieważ nad Brdę zawita ŁKS Commercecon Łódź.

 

Ekipa z centralnej Polski plasuje się na podium Ligi Siatkówki Kobiet, mając tyle samo punktów co wicelider z Rzeszowa oraz pięć oczek straty do prowadzącego Chemika Police. To właśnie z mistrzyniami kraju łodzianki mierzyły się tuż przed świętami Bożego Narodzenia, przegrywając 0:3. Była to dopiero druga porażka ŁKS-u w tym sezonie.

 

Wartość podkreślić, że pierwsza kolejka w 2019 roku będzie zarazem początkiem rundy rewanżowej. Pierwsze starcie obu drużyn dostarczyło wielu emocji i zakończyło się wygraną wicemistrzyń Polski 3:2. Kto okaże się lepszy w 12. serii gier?

 

Transmisja meczu Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie