Najgorsze piąstkowanie w historii? Kuriozalny gol w Niemczech (WIDEO)

VfL Bochum wygrał wtorkowe spotkanie z MSV Duisburg 2:1, jednak w końcówce gospodarze sprawili sobie kłopoty na własne życzenie. Nie popisał się bramkarz Bochum, Manuel Riemann, który tak nieudolnie piąstkował piłkę, że sytuację na gola zamienił Havard Nielsen.

Ekipa VfL Bochum była zdecydowanym faworytem starcia z Duisburgiem, który notował przed tym spotkaniem fatalną serię czterech porażek z rzędu i zamykał tabelę 2. Bundesligi.

Zgodnie z planem gospodarze długo byli na prowadzeniu po golach Simona Zollera i Patricka Fabiana z pierwszej połowy. Na własne życzenie sprawili sobie jednak nerwową końcówkę.

Na dziesięć minut przed końcem spotkania fatalnie we własnym polu karnym zachował się golkiper Bochum Manuel Riemann, piąstkując piłkę wysoko w górę, a taki prezent na gola zamienił Nielsen. Wynik do końca spotkania nie uległ jednak zmianie.

Spotkania Bundesligi i 2. Bundesligi na antenach Eleven Sports.