MB Boxing Night: Zamknięcie trylogii polsko-polskiej w Spodku!

Sporty walki
MB Boxing Night: Zamknięcie trylogii polsko-polskiej w Spodku!
fot. Materiały prasowe

Organizatorzy gali MB Boxing Night odkrywają kolejne niewiadome. W katowickim Spodku, 6 kwietnia, dojdzie do zamknięcia trylogii pomiędzy Mateuszem Rzadkoszem (9-0-1, 3 KO) a Tomaszem Gromadzkim (9-1-1, 3 KO). Walka została zakontraktowana na dystansie ośmiu rund w kategorii superśredniej.

Obaj pięściarze znają się doskonale - mierzyli się już dwukrotnie, znają swoje słabe i mocne strony. Za pierwszym razem podczas gali Tymex Boxing Promotion stawiali swoje pierwsze kroki w zawodowym boksie, a walka po sześciu rundach zakończyła się większościowym remisem. W drugiej konfrontacji podczas Polsat Boxing Night, wydarzenia organizowanego przez MB Promotions, zdecydowanie lepszy okazał się Rzadkosz, który zwyciężył przed czasem w piątej rundzie pojedynku.

 

Gromadzki wyciągnął wnioski z rewanżowej walki i na zamknięcie trylogii przygotowuje niespodzianki dla rywala. Do tej pory w rekordzie zawodowym zapisał dziewięć wygranych, jeden remis i jedną porażkę. Tylko Rzadkosz zdołał znaleźć sposób na popularnego "Zadymę" i jego agresywny styl. Czy Gromadzki znajdzie sposób na bardziej poukładanego technicznie przeciwnika?

 

Rzadkosz, z dziewięcioma wygranymi w rekordzie i jednym remisem, systematycznie wspina się w krajowych rankingach. Aktualnie notuje serię siedmiu wygranych pojedynków z rzędu i z coraz większymi nadziejami wyczekuje wielkich wyzwań. W pojedynku z Gromadzkim chce zamknąć pewien rozdział kariery, potwierdzić swoją sportową wyższość i przede wszystkim udowodnić kibicom, że może dawać efektowne walki.

 

- Jak wiemy Tomek uwielbia iść do przodu, a ja nie zamierzam się cofać. Czeka nas emocjonująca walka. Dla mnie motywacją do tego pojedynku jest fakt, że gala "Ostatni Taniec" będzie pożegnaniem mojego pięściarskiego idola, Tomasza Adamka. To będzie dla mnie zaszczyt - mówi Rzadkosz.

 

Aktualna karta walk MB Boxing Night: "Ostatni Taniec":


Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO) vs Dmitrii Chudinov (21-4-2, 13 KO)
Damian Jonak (41-0-1, 21 KO) vs Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO)
Mariusz Wach (33-4, 17 KO) vs TBA
Patryk Szymański (19-0-1, 10 KO) vs Robert Talarek (23-13-2, 15 KO)
Damian Wrzesiński (16-1-2, 5 KO) vs Kamil Młodziński (11-2-4, 6 KO)

Mateusz Rzadkosz (9-0-1, 3 KO) vs Tomasz Gromadzki (9-1-1, 3 KO)


Bilety od 29 zł na ebilet.pl! 

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie