FEN 24: Grzebyk pierwszym podwójnym mistrzem! (WIDEO)

Sporty walki

Andrzej Grzebyk (15-3, 8 KO, 3 SUB) pokonał Kamila Gniadka (13-6-1-1NC, 3 KO, 8 SUB) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie podczas gali FEN 24. W ten sposób stał się pierwszym podwójnym mistrzem w historii organizacji Fight Exclusive Night.

Grzebyk zdobył pas kategorii średniej podczas gali FEN 21, kiedy pokonał Thiago Vieirę (10-4, 9 KO, 1 SUB). - Już od dłuższego czasu miałem na uwadze zejście do kategorii 77 kilogramów. Padła propozycja walki o drugi pas, więc dlaczego nie? Jestem otwarty. Polski McGregor. Zróbmy to! - mówił przed walką.

 

Jak zapowiadał, tak zrobił. W sobotę stał się także posiadaczem pasa w kategorii półśredniej. Zanim go otrzymał, wspólnie z Gniadkiem stworzył kapitalne widowisko!

 

Obaj od początku narzucili wysokie tempo. W drugiej rundzie Grzebyk próbował poddać swojego rywala balachą, jednak Gniadek zdołał wyjść z opresji. W kolejnej partii rosła przewaga mistrza kategorii średniej. W pewnym momencie wyprowadził on decydujący cios. Gniadek upadł i sędzia przerwał ten pojedynek.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie