Liga Europy: Gol Eintrachtu Frankfurt z ewidentnego spalonego uznany (WIDEO)

Eintracht Frankfurt w rewanżu przed własną publicznością musiał odrabiać straty po porażce z Benfiką 2:4 na wyjeździe. W 37. minucie do siatki wreszcie trafił Filip Kostić, ale uczynił to po ewidentnym spalonym. Sędziowie nie mieli możliwości skorzystać z systemu VAR...

W Lidze Europy VAR będzie obecny dopiero od finału, który zostanie rozegrany 29 maja w Baku. W czwartkowy wieczór 18 kwietnia we Frankfurcie Daniel Orsato z VAR-u skorzystać nie mógł i w związku z tym nie mógł naprawić błędnej decyzji swojego asystenta, który w 37. minucie niesłusznie nie podniósł chorągiewki w górę.

Zza pola karnego uderzał Mijat Gacinović, który trafił w słupek. W momencie oddawania strzału na pozycji spalonej znajdował się Filip Kostić, który chwilę później dobił futbolówkę do bramki. Sędzia liniowy spalonego jednak nie zauważył i ruszył w kierunku środka boiska. Na środek wskazał również Orsato i niesłusznie uznał gola Serba. Frankfurt pomału wracał do gry.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.