ONICO - ZAKSA: Kulisy drugiego meczu finałowego (WIDEO)

W środowy wieczór odbył się drugi mecz finałowy w PlusLidze. W warszawskiej hali Torwar ekipa ONICO Warszawa podejmowała ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Mimo zaciętej rywalizacji, lepsi w trzech setach okazali się goście, którym brakuje już tylko jednego zwycięstwa do złotego medalu mistrzostw Polski. Zapraszamy do obejrzenia materiału prezentującego kulisy tej konfrontacji.

Zainteresowanie środowym meczem było olbrzymie. Hala Torwar została wypełniona po brzegi. Smaczku tej rywalizacji dodały wydarzenia z pierwszego starcia, które odbyło się kilka dni wcześniej w Kędzierzynie-Koźlu. Po niesamowitych emocjach, głównie za sprawą kontrowersji sędziowskich, ZAKSA wygrała 3:2.

W drugim spotkaniu w roli głównej wystąpili nie sędziowie, a zawodnicy, którzy stworzyli ciekawe widowisko. W każdym secie sporo się działo, ale za każdym razem finisz należał do przyjezdnych.

W materiale zajrzymy za kulisy tego meczu. Przyjrzymy się nie tylko siatkarzom, ale również kibicom oraz naszym ekspertom w postaci Bartosza Kurka i Łukasza Kadziewicza.

Trzecie spotkanie finałowe odbędzie się w sobotę 4 maja o godz. 17:30. Transmisja w Polsacie Sport.