Soler: W rewanżu zagramy bardziej ofensywnie. Mestalla nas poniesie!

Piłka nożna

Valencia przegrała pierwszy mecz półfinałowy Ligi Europy z Arsenalem 1:3. Carlos Soler uważa, że jego ekipa nie stoi na straconej pozycji i w rewanżu zagra zupełnie inaczej. - Publiczność na Mestalla może nam pomóc - powiedział.

Cezary Kowalski: 1:2 to był dużo lepszy wynik niż 1:3. Co się z wami stało tak od 20. minuty?

 

Carlos Soler: Na pewno mielibyśmy lepsze samopoczucie, ale musimy pomyśleć o tym, co możemy poprawić. Historia pokazywała, że takie straty da się odrobić. Publiczność na Mestalla może nam pomóc.

 

Nie zagraliście zbyt defensywnie?

 

W trakcie tygodnia pracowaliśmy nad takim system. Zazwyczaj tak nie gramy. Zaczęliśmy dobrze, prowadziliśmy, mieliśmy kolejne szanse. Później jednak szybko straciliśmy dwie bramki, ale nadal stwarzaliśmy zagrożenie. Oni po prostu mieli większą pewność siebie. Rywale mają dobry wynik, ale to my teraz zagramy u siebie. Nie uważam, że zagraliśmy zbyt defensywnie. Wiedzieliśmy jednak, kto stoi po drugiej stronie.

 

W rewanżu podejmiecie większe ryzyko?

 

Na pewno zagramy bardziej ofensywnie, bo musimy strzelać gole. Pamiętajmy, że zagramy przeciwko ekipie, która w pierwszym meczu zdobyła przeciwko nam trzy bramki.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze