Piłka nożna

Powstała nowa piosenka na cześć Piątka! Raper...

Piątek po transferze z Genoi do ekipy ze stolicy Lombardii błyskawicznie stał się idolem kibiców "Rossonerich". Reprezentant Biało-Czerwonych zaskarbił sobie sympatię fanów, rzecz jasna golami, które regularnie strzela. Przyśpiewka, którą można usłyszeć na trybunach San Siro "Pum, pum, pum" robi we Włoszech furorę.

 

Sam piłkarz również lubi za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprezentować swoje preferencje oraz umiejętności muzyczne. Tym razem Paqueta za pomocą Instagrama pochwalił się nagraniem, na którym wraz z Piątkiem wykonują piosenkę pt. "Kawa i xanax ft. PlanBe" w wykonaniu polskiego rapera Quebonafide. Niespełna 22-letni Brazylijczyk rzecz jasna nie dotrzymywał kroku Piątkowi, ale starał się nucić słowa polskiego utworu.

 

Podczas wspólnej podróży autem, które prowadził polski snajper, Paqueta wcielił się w rolę operatora oraz chórku. Trzeba przyznać, że Piątek doskonale znał słowa wielkiego hitu Quebonafide. Jednak da się odczuć, że polski utwór przypadł do gustu również utalentowanemu piłkarsko, rzecz jasna Brazylijczykowi.

 

 

W tym sezonie Serie A, Piątek strzelił 21 goli w 35 meczach. Niespełna 24-letni trzynaście bramek zdobył w barwach Genoi, a osiem trafień zapisał na swoim koncie już jako gracz Milanu. Ponadto bramkostrzelny wychowanek Lechii Dzierżoniów został z ośmioma golami królem strzelców Pucharu Włoch.

 

WYNIKI I TABELA SERIE A