Dlaczego Boniek nie wręczył trofeum Piastowi?

Piłka nożna

Kibice pytają dlaczego prezesa PZPN nie było w Gliwicach i nie wręczał mistrzowskiego trofeum dla Piasta – zaczepił Zbigniewa Bońka Roman Kołtoń w niedzielnym odcinku „Prawdy futbolu”, którego szef polskiej piłki był gościem. Co na to Zibi?

- Ja od pięciu lat nie jeżdżę na takie mecze, nie  biorę udziału w tych mistrzowskich fetach. A co by było, gdybym był w Gliwicach, a tytuł zdobyłaby Legia. Zaraz pojawiłyby się jakieś spekulacje - odpowiada Zbigniew Boniek.

 

- Ja jestem prezesem PZPN i muszę być bezstronny. Jestem przekonany, że wbrew temu, co mówi świat kibicowski, to kluby wiedzą, że związek żadnego klubu nie foruje. Staramy się działać jak najlepiej, choćby jeśli chodzi o nadzór nad pracą sędziów. Takie pytanie to jest właśnie tworzenie teorii do wyniku, jaki zaistniał. Piłkarzom Piasta pogratuluję podczas Gali Ekstraklasy. Waldkowi Fornalikowi wcześniej pewnie wyślę jakiego sms-a. Zresztą w tygodniu poprzedzającym finał Ekstraklasy pogadałem sobie z nim przez telefon. Ja zawsze stoję w takich przypadkach z boku, bo tam powinienem stać – kończy Boniek

 

Cały odcinek „Prawdy futbolu” ze Zbigniewem Bońkiem znajdziecie TUTAJ

B, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie