Młodziński: Moim atutem jest wiek i sportowa agresja

Sporty walki

Podczas gali Tymex Boxing Night w walce w kategorii super lekkiej rękawice skrzyżują Kamil Młodziński (11-3-4, 6KO) i Michał Chudecki (12-3-2, 3KO). Po ważeniu Młodziński zapewniał, że zaskoczy swojego rywala agresją. - Ostatnio dałem dwie dobre walki, on wygrał tylko jedną z czterech. Jego słabości pokażę w sobotę w ringu - przekonywał.

Młodziński wraca do ringu po porażce z Damianem Wrzesińskim po niejednogłośnej decyzji sędziów. 29-letni bokser pomimo porażki jest zadowolony ze swojej dyspozycji i cieszy się, że wciąż walczy z wymagającymi bokserami.

- Tamta walka z Damianem Wrzesińskim to było wyzwanie. Młodszy nie będę, dlatego nie warto schodzić z pewnego poziomu. Nie interesują mnie walki "na łatwy powrót". Jestem w lepszej formie niż w walce z Wrzesińskim - podkreślił.

32-letni Chudecki stoczył kilka ciężkich pojedynków. W 2018 roku zawalczył w trzech walkach, ale nie wygrał żadnej.

- Moim atutem jest wiek. Jestem młodszy od Chudeckiego. Mam trochę boksowania przed sobą. Ostatnio dałem dwie dobre walki, on wygrał tylko jedną z czterech. Jego słabości pokażę w sobotę w ringu - przekonywał Młodziński.

Transmisja gali z walką Brodnicka – Perez w sobotę od godz. 19:00 w Polsacie Sport Fight i od godz. 20:00 w Polsacie Sport.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie