FFF: Najman nie odczuwa skutków kontuzji? Fragmenty treningów (WIDEO)

Sporty walki

W walce wieczoru gali FFF (Free Fight Federation) Paweł "Trybson" Trybała (3-3, 3 KO) spróbuje zakończyć wieloletni konflikt z Marcinem Najmanem (1-3, 1 SUB). "El Testosteron" w ostatnich walkach i w licznych wywiadach skarżył się na kontuzję barku, ale na sali treningowej zostawia sporo zdrowia. Czy po urazie nie ma już śladu?

Już 8 czerwca odbędzie się pierwsza gala organizacji FFF. W walce wieczoru wydarzenia w Zielonej Górze wystąpią Paweł Trybała oraz Marcin Najman. Panowie nie ukrywają, że po prostu za sobą nie przepadają i za kilkanaście dni wyjaśnią sprawy w klatce Free Fight Federation.

 

Bilety na galę FFF są już dostępne na eBilet.pl.

 

"Trybson" przygotowuje się w Warszawie pod okiem Mirosława Oknińskiego. Najman trenuje natomiast w Częstochowie. Popularny "El Testosteron" zmagał się w ostatnim czasie z kontuzją barku, ale specjalnie dla wyjaśnienia osobistych spraw z Trybałą postanowił wejść do klatki po raz ostatni.

 

Co ciekawe, na treningach bohater FFF korzysta bardzo często z prawej ręki, której miała dotyczyć wspomniana kontuzja. Czyżby po urazie nie było już śladu, a Najman tym razem spróbuje zatrzymać rywala i podwójnie zmotywowany wejdzie do klatki na kofrontację "Trybsona"?

 

Sami oceńcie w poniższych materiałach wideo:

 

 

W załączonym materiale wideo zapowiedź gali FFF.

 

Bilety na galę FFF są dostępne na eBilet.pl.

 

Transmisja gali FFF już 8 czerwca w otwartym Polsacie.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie