FFF: Kto kupuje bilety na galę?

Sporty walki

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza gala organizacji Free Fight Federation. W walce wieczoru wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą Paweł „Trybson” Trybała (3-3, 3 KO) i Marcin Najman (1-3, 1 SUB). Kto na obecną chwilę najchętniej nabywa bilety na nadchodzące wydarzenie? Bilety dostępne w sprzedaży w serwisie eBilet.pl.

W Zielonej Górze możemy spodziewać się ogromnej dawki testosteronu. Nie tylko za sprawą walk w klatce, ale także za sprawą panów obecnych na widowni. Do tej pory mężczyźni zdecydowanie częściej nabywają bilety na nadchodzące wydarzenie. Kobiety stanowią niespełna jedną trzecią kibiców.

 

Płeć:

 

72,7 % - mężczyźni
27,3 % - kobiety

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Zgodnie z aktualnymi statystykami, na trybunach zasiądą przede wszystkim przedstawiciele młodszego pokolenia. Zdecydowaną większość kibiców stanowią fani do 24 roku życia.

 

Wiek:

 

51 % - wiek 25-34
24,6 % - wiek 18-24
17,8 % - wiek 35-44

6 % - pozostałe

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Ciekawie przedstawiają się również statystyki miast, w których mieszkańcy decydują się najczęściej na zakup biletów. Na czele list znajduje się Warszawa, a Zielona Góra, w której odbędzie się gala, zajmuje dopiero dziesiątą pozycję.

 

Miasta:

 

1. Warszawa
2. Poznań
3. Wrocław
4. Kraków
...
10. Zielona Góra

 

W załączonym wideo materiał o sprzedaży biletów na galę FFF.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

O FFF

 

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Transmisja gali FFF już 8 czerwca na sportowych antenach Polsatu oraz w otwartym Polsacie.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie