Żygadło ma nowy klub? Ciekawy kierunek

Siatkówka
Żygadło ma nowy klub? Ciekawy kierunek
fot. Cyfrasport

Siatkarski portal worldofvolley.com poinformował, że Łukasz Żygadło doszedł do porozumienia z katarskim Al Arabi SC. Wraz z nim do zespołu dołączyć mają bułgarski przyjmujący Walentin Bratoew oraz atakujący z Brazylii Geraldo Graciano Goiano.

Władze katarskiego klubu chcą zapomnieć o poprzednim sezonie najszybciej, jak to możliwe. Drużynie ze stolicy nie udało się zdobyć tytułu mistrzowskiego, co zmotywowało włodarzy do zmian. Wiadomo, że przebudowany zostanie skład zespołu.

 

Jednym z pierwszych siatkarzy, z którymi klub osiągnął porozumienie jest Żygadło. Polak rozpoczął poprzedni sezon w PlusLidze, gdzie reprezentował barwy Stoczni Szczecin. W obliczu problemów klubu rozgrywający rozwiązał kontrakt i został wolnym zawodnikiem. Do końca rozgrywek nie dołączył już do żadnej ekipy.

 

Wraz z doświadczonym Polakiem do Al Arabi dołączyć mają Bratoew i Geraldo Graciano Da Silva Filho Goiano. Bułgar poprzedni sezon spędził w Japonii (JTEKT Stings), a Brazylijczyk zdobył mistrzostwo Tunezji (Espérance Sportive de Tunis).

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie