FFF: Zaskakujące spotkanie Trybsona i Najmana na ceremonii ważenia (WIDEO)

Sporty walki

Ceremonia ważenia przed galą FFF za nami! Bohaterowie sobotniego wydarzenia mają przed sobą już tylko wejście do klatki. Na piątkowym ważeniu było zaskakująco spokojnie.

Większość obserwatorów spodziewała się intensywnej wymiany słów oraz czynów między bohaterami walki wieczoru. Trybson i Marcin Najman za sobą nie przepadają, mówią o tym otwarcie, a w klatce chcą rozwiązać swój konflikt. Dzień przed galą obyło się bez rękoczynów. Trybson starał się prowokować słownie, podczas gdy Najman przyjął to na spokojnie. Nie wykonał żadnego gestu i nie wypowiedział ani jednego słowa.

Wcześniej było równie spokojnie. Z wzajemnym szacunkiem podeszli do siebie Krystian Pudzianowski oraz Radosław Słodkiewicz czy też Rafał "Tito" Kryla oraz Greg Collins.

 

Wyniki ważenia:

 

-72 kg: Jakub Ciążyński (71,5 kg) - Paweł Jasionowicz (69 kg)
-75,5 kg: Patryk Kimuła (74,8 kg) - Jakub Kiesiak (75,1 kg)

-68 kg: Kamil Korzeniowski (68,6 kg) - Filip Bątkowski (67,9 kg)

-96 kg: Mateusz "Camaro" Stawski (84,5 kg) - Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki (95,4 kg)
-80 kg: Rafał "Tito" Kryla (79,8 kg) - Greg Collins (78,8 kg)
open: Radosław Słodkiewicz (104,9 kg) - Krystian Pudzianowski (104,4 kg)
open: Paweł "Trybson" Trybała (96,9 kg) - Marcin "El Testosteron" Najman (109,5 kg)

 

O FFF

 

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

 

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk mistrz tuningu Greg Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem Rafałem „Tito” Krylą.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Transmisja wydarzenia Free Fight Federation w sobotę 8 czerwca od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:00 również w otwartym Polsacie!

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie