Pudzianowski zdradził szczegóły kolejnej walki w KSW! "To może być rewanż"

Sporty walki

W miniony weekend Mariusz Pudzianowski (12-7-1NC, 7 KO) przeżywał pojedynek młodszego brata Krystiana (1-0, 1 KO) na gali FFF. Tuż przed finałem sobotniego wieczoru w Zielonej Górze zapytaliśmy, kiedy "Pudzian" planuje powrót do klatki KSW. Prawdopodobnie będzie to 7 grudnia w Gliwicach!

Mimo zaawansowanego wieku "Pudzian" zamierza kontynuować przygodę z KSW. Podczas gali FFF w Zielonej Górze, gdzie stał w narożniku swojego brata Krystiana, zdradził pierwsze szczegóły najbliższej walki.

 
- Nie jest za wcześnie na takie pytania. Głośno się o tym mówi, że na 80-90 procent wejdę do klatki pod koniec roku, 7 grudnia w Gliwicach. Prawdopodobnie będzie to walka rewanżowa. W ciągu dwóch najbliższych tygodni wszystko się rozegra i kibice dowiedzą się, jak to będzie wyglądać - powiedział Pudzianowski.
 
42-latek przegrał swoje dwa ostatnie pojedynki, ulegając Szymonowi Kołeckiemu i Karolowi Bedorfowi. Swoje ostatnie zwycięstwo odniósł więc 22 października 2017 w Dublinie, gdy sędziowie orzekli jego wiktorię w starciu z Jayem Silvą.
 
Porażka z Kołeckim miała miejsce blisko trzy miesiące temu, a 42-latek opuszczał klatkę z kontuzją. Wszystko wskazuje na to, że pas wagi ciężkiej KSW oddalił się od weterana bezpowrotnie.
 
Rewanżowe starcie może oznaczać ponowne zestawienie z Bedorfem lub Kołeckim.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie