Pozdrowienia od Pary Młodej! Smarzek zaskoczyła dziennikarza Polsatu Sport (WIDEO)

Siatkówka

Malwina Smarzek niejednokrotnie zaskakiwała siatkarskich ekspertów swą kapitalną postawą podczas meczów. Jak się okazało, czołowa polska siatkarka potrafi zaskakiwać również poza boiskiem. W dniu swojego ślubu sprawiła niespodziankę dziennikarzowi Polsatu Sport Markowi Magierze.

Polskie siatkarki wywalczyły awans do Final Six Ligi Narodów. Turniej finałowy w Chinach rozpocznie się 3 lipca, a Malwina Smarzek wykorzystała krótką reprezentacyjną przerwę i w sobotę weźmie w Łasku ślub ze swym partnerem Przemkiem. 
 
Biorę ślub. Nikogo nie zapraszam, nie podam adresu... Taka szybka akcja, mała imprezka – przyznała po zakończeniu ostatniego turnieju fazy zasadniczej Ligi Narodów. W piątek włoski klub Zanetti Bergamo, informując o przedłużeniu kontraktu z reprezentantką Polski, napisał, że od przyszłego sezonu będzie ona używała podwójnego nazwiska Smarzek-Godek.
 
W sobotni poranek na antenie Polsatu News życzenia siatkarce złożył Marek Magiera.
 
Malwina, jeśli nas oglądasz – a myślę, że nie, ale ktoś ci pewnie przekaże – wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia – powiedział. Niedługo potem dziennikarz Polsatu Sport był mocno zaskoczony, gdy zobaczył w telefonie wiadomość wideo od siatkarki i jej narzeczonego:
 
Witam panie Marku. Bardzo serdecznie dziękuję za życzenia. Tak się składa, że oglądaliśmy dziś rano Polsat, bo trochę mnie jet-lag dopadł. Dziękuję za życzenia i miłe słowa i przesyłam też pozdrowienia od mojego męża
RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie