MKS Ślepsk Malow Suwałki ujawnił plan sparingów przed sezonem PlusLigi

Siatkówka
MKS Ślepsk Malow Suwałki ujawnił plan sparingów przed sezonem PlusLigi
fot. Cyfrasport

Siatkarze MKS Ślepsk Malow Suwałki intensywnie trenują przed debiutanckim sezonem w PlusLidze. W połowie września, oprócz treningów, pojawią się również sparingi przygotowujące zespół do startu w rozgrywkach.

Pierwsze gry kontrolne zaplanowano w dniach 12-13 września w Gdańsku, gdzie podopieczni Andrzeja Kowala zmierzą się z miejscowym Treflem. Mecze odbędą się w popularnej Ergo Arenie. W ramach wyjazdu zespoły odbędą także wspólny trening, a tuż po nim mecz. Warto dodać, że sparing ten będzie niestety zamknięty dla publiczności.
 
Następnie biało-niebiescy wrócą do Suwałk, gdzie w dniach 25-26 września rozegrają sparingi z białoruskim Szachtiorem Soligorsk, aktualnym mistrzem kraju. Miejscem rywalizacji będzie hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach.
 
Kilka dni później (28-29 września) nasi siatkarze udadzą się do Kobyłki/Białobrzegów, gdzie zmierzą się z Cerradem Czarnymi Radom. Tym samym wrzesień zapowiada się pracująco i bardzo interesująco!
 
Pierwszy weekend października to powrót do Suwałk i tym samym rywalizacji z najlepszymi klubami PlusLigi. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji zameldują się Onico Warszawa, Indykpol AZS Olsztyn oraz Trefl Gdańsk.
RM, MKS Ślepsk Malow Suwałki

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze