ME siatkarzy 2019: Polacy biją rekordy! Mecz ze Słowenią aż w 153 krajach

Siatkówka
ME siatkarzy 2019: Polacy biją rekordy! Mecz ze Słowenią aż w 153 krajach
fot. Cyfrasport

W walce o tytuł mistrza Europy pozostały tylko najmocniejsze zespoły Starego Kontynentu. Wśród nich jest reprezentacja Polski, która w półfinale zmierzy się ze Słowenią. Zainteresowanie tym meczem jest ogromne, o czym może świadczyć fakt, że będzie transmitowane aż w 153 krajach. To rekordowe osiągnięcie w historii siatkówki.

Półfinałowe mecze zostaną rozegrane w czwartek i piątek. Do walki o awans do wielkiego finału europejskiego czempionatu jako pierwsze w Lublanie staną reprezentacje Polski i Słowenii. Dzień później o drugie miejsce w decydującym starciu rywalizować będą Serbia i Francja, a ten mecz zostanie rozegrany w Paryżu.

 

Oba mecze zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Nic więc dziwnego, że chcą je oglądać kibice na całym świecie. Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej poinformowała, że zarówno starcia półfinałowe, jak i finał oraz mecz o trzecie miejsce, będą transmitowane aż w 153 krajach. Siatkówka na najwyższym poziomie dotrze nawet do kibiców w Nepalu, Sri Lance czy Afganistanie.

 

Przedmeczowe studio rozpocznie się o godzinie 18:30 w Polsacie Sport News, o 19:30 w Polsacie Sport i o 20:05 w Polsacie i Super Polsacie. Transmisja meczu Polska - Słowenia od godziny 20:20 w Polsacie Sport i Super Polsacie. Widzów Polsatu zapraszamy od godziny 20:30. Komentować będą Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga. W studiu nie zabraknie Jerzego Mielewskiego i Łukasza Kadziewicza.

 

WYNIKI I TERMINARZ ME SIATKARZY 2019

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze