Courtois cierpi na stany lękowe? Real Madryt wydał komunikat

Piłka nożna

Real Madryt zawiódł po raz kolejny i zaledwie zremisował przed własną publicznością z Club Brugge (2:2) w Lidze Mistrzów. W przerwie menedżer Zinedine Zidane zmienił bramkarz Thibauta Courtoisa, a media rozpisywały się o rzekomym powodzie zmiany, którą miały być stany lękowe piłkarza. Tym doniesieniom zaprzeczył sam klub.

Courtois opuścił boisko przed rozpoczęciem drugiej połowy z Club Brugge przy stanie 0:2, a media zaczęły spekulacje o niezadowoleniu menedżera Zinedine'a Zidane'a postawą bramkarza, a następnie jego problemami żołądkowymi. Zmiana bramkarza w przerwie meczu to przecież niezbyt częsty widok.
 
W kolejnych godzinach poszły krok dalej i napisały o nietypowej dolegliwości Belga, który miałby cierpieć na stany lękowe. Okdiario informowało, że problemy z koncentracją oraz przewodem pokarmowym swoją genezę miały właśnie tam.
 
Real Madryt postanowił ustosunkować się do tych doniesień i wydać oficjalny komunikat na temat zdrowia Belga, zaprzeczając tym pogłoskom.
 
Komunikat Realu Madryt:
 
1. U naszego zawodnika w żadnym momencie nie zostały zdiagnozowane rzekome stany lękowe i dlatego takie informacje są całkowicie fałszywe.
2. U Thibauta zostało zdiagnozowane i leczone ostre zakażenie przewodu pokarmowego z odwodnieniem i zaburzeniami elektrolitowymi, co uniemożliwiło mu dokończenie wtorkowego meczu z Club Brugge.
3. Zawodnik pozytywnie reaguje na leczenie.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze