FEN 26: Oni ponownie skradną show? Tak zrobili ostatnio! (WIDEO)

Sporty walki

W sobotę na gali FEN 26 do klatki powrócą m.in. Kamil Gniadek (13-6-1-1NC) oraz Andrzej Grzebyk (15-3, 8 KO, 3 SUB). Zawodnicy w ostatnim pojedynku mieli okazję skonfrontować swoje umiejętności i... wyszła z tego mieszanka wybuchowa! Jak wyglądała ta walka z gali FEN 24?

Stawką pojedynku pomiędzy Grzebykiem a Gniadkiem był pas mistrzowski kategorii półśredniej, a wysokie napięcie dało się wyczuć od pierwszych sekund rywalizacji. Walka od początku toczyła się w wysokim tempie. Do głosu częściej dochodził Gniadek, ale z upływem kolejnych minut więcej do powiedzenia miał Grzebyk... Zresztą, nie będziemy zdradzać reszty. Obejrzyjcie raz jeszcze starcie z gali FEN 24 w Warszawie!

 

W sobotę Grzebyk w obronie pasa mistrzowskiego kategorii średniej zmierzy się z Brazylijczykiem Robertem Fonsecą (12-3-1NC, 2 KO, 6 SUB). Gniadek natomiast w niezwykle ciekawym starciu polsko-polskim skrzyżuje rękawice z Szymonem Duszą (7-4, 5 KO, 1 SUB). Czy ponownie bohaterowie warszawskiego wydarzenia będą odgrywali główne role? Czy jeden z nich ponownie skradnie show, tym razem we Wrocławiu?

 

- To były trzy ciężko przepracowane miesiące. Dlatego z uśmiechem na twarzy mogę zapewnić, że w sobotniej walce zobaczycie najlepszego Andrzeja. Nie mogę się doczekać - mówi Grzebyk.

 

- Każdy mówi, że to ma być wisienka na torcie o nazwie FEN 26. Będzie pełno emocji i fajerwerki. Będę gotowy na wojnę - zapewnia Gniadek.

 

Transmisja gali FEN 26 w sobotę od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight oraz od 20:00 w Polsacie Sport i Super Polsacie.

 

Walka Grzebyk - Gniadek z gali FEN 24 w załączonym materiale wideo.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie