Reprezentant Szwecji usłyszał, że... zachowuje się jak Messi

Kristoffer Olsson słyszał wiele rzeczy od boiskowych rywali. To, co powiedział mu Dani Ceballos w trakcie meczu el. Euro 2020 Szwecja - Hiszpania, kompletnie go jednak zaskoczyło.

W 69. minucie Ceballos sfaulował Olssona, za co sędzia Clement Turpin pokazał mu żółtą kartkę. Szwed i Hiszpan wymienili później kilka zdań.

- Powiedział mi, żebym przestał zachowywać się jakbym był Messim. Nie pamiętam, co odpowiedziałem. Pomyślałem, że to było dziwne. Nie wiem, co miał na myśli - zdradził Olsson w rozmowie z "The Sun".

Mecz zakończył się remisem 1:1. Wynik w 50. minucie otworzył Marcus Berg, ale goście wyrównali w doliczonym czasie gry dzięki Rodrigo. Remis sprawił, że Hiszpania przypieczętowała awans na Euro 2020.

W załączonym materiale skrót meczu Szwecja - Hiszpania.