Projekt Warszawa z licencją na sezon 2019/2020!

Siatkówka
Projekt Warszawa z licencją na sezon 2019/2020!
fot. Cyfrasport

Wygląda na to, że wicemistrz Polski poważne problemy organizacyjne ma już za sobą. Władze Profesjonalnej Ligi Siatkówki wydały komunikat w sprawie Projektu Warszawa, w którym poinformowały, że klub otrzymał licencję na grę w PlusLidze w sezonie 2019/2020.

Jeszcze kilka dni temu siatkarze warszawskiego zespołu nie mogli być pewni swojej przyszłości. Mimo trudnej sytuacji wytrwali w walce o przetrwanie zespołu w niemalże niezmienionym składzie. Stolicę opuścili jedynie atakujący Bram van den Dries i Piotr Łukasik. Belg będzie grał w lidze koreańskiej, a reprezentant Polski pozostał w PlusLidze. Dołączył do Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

 

Warszawianie rozpoczną sezon PlusLigi od starcia z MKS Będzin, którego trenerem jest były szkoleniowiec ekipy ze stolicy, Jakub Bednaruk. Spotkanie zostanie rozegrane w hali Torwar.


Komunikat w sprawie licencji klubu Projekt Warszawa

 

Po zapoznaniu się z przedłożonymi dokumentami, Komisja Licencyjna Polskiego Związku Piłki Siatkowej podjęła z dniem 23 października 2019 roku decyzję o przyznaniu klubowi Projekt Warszawa Sp. z o.o. licencji nadzorowanej z prawem do uczestnictwa w rozgrywkach na sezon 2019/2020.

 

WYNIKI, TABELA I TERMINARZ PLUSLIGI

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie