Losowanie baraży Euro 2020. Relacja i wyniki na żywo

Piłka nożna
Losowanie baraży Euro 2020. Relacja i wyniki na żywo
fot. PAP

O ostatnie cztery miejsca na piłkarskie mistrzostwa Europy w 2020 roku powalczy szesnaście drużyn. Mecze o awans rozegrane zostaną pod koniec marca, a turniej finałowy podzielono na cztery ścieżki rozgrywania meczów. Relacja i wyniki z losowania par barażowych na Polsatsport.pl.

O awans na mistrzostwa Europy powalczą: Macedonia Północna, Kosowo, Irlandia Północna, Szkocja, Słowacja, Irlandia, Serbia, Izrael, Bułgaria, Węgry, Gruzja, Rumunia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Islandia i Norwegia.

 

Pary półfinałowe prezentują się następująco:

 

Ścieżka A

Islandia zagra z jedną z czterech drużyn: Bułgarią, Węgrami, Izraelem lub Rumunią. Drugą parę wyłoni losowanie z grona tych drużyn.

 

Ścieżka B

Bośnia i Hercegowina - Irlandia Północna

 

Słowacja - Irlandia

 

Ścieżka C

Szkocja zagra z zespołem, który wyłoni losowanie. Możliwymi przeciwnikami "Wyspiarzy" są Bułgaria, Węgry, Izrael i Rumunia.

 

Norwegia - Serbia

 

Ścieżka D

Gruzja - Białoruś

 

Macedonia Północna - Kosowo

 

Półfinały rozegrane zostaną 26 marca. Zwycięskie drużyny awansują do finałów, które odbędą się 31 marca. Po zakończeniu rozgrywek poznamy wszystkich uczestników mistrzostw Europy.

 

Pewny awans po części zasadniczej kwalifikacji wywalczyły: Szwajcaria, Dania, Walia, Holandia, Niemcy, Portugalia, Francja, Turcja, Finlandia, Ukraina, Anglia, Czechy, Polska, Belgia, Rosja, Włochy, Szwecja, Austria, Chorwacja i Hiszpania.

 

Mecze Euro 2020 rozgrywane będą na dwunastu stadionach w dwunastu krajach: Anglii, Włoszech, Węgrzech, Hiszpanii, Irlandii, Rumunii, Danii, Rosji, Azerbejdżanie, Holandii, Niemczech i Szkocji.

 

Relacja i wyniki z losowania par barażowych na od godz. 12:00 Polsatsport.pl.

kl, Polsat Sport
Mecz zakończony
-:-
Zapis relacji
Relacja zakończona

Tym samym zakończyło się losowanie par barażowych na Euro 2020. 

Dziękujemy na śledzenie relacji. 

W ścieżce A Islandia zagra z Rumunią w pierwszym półfinale, z kolei w drugim meczu Bułgaria podejmie Węgry. 

W ścieżce C w pierwszym półfinale Szkocja zmierzy się z Izraelem.

Losującym jest Angelos Charisteas - mistrz Europy z reprezentacją Grecji z 2004 roku. 

Zaczynamy losowanie! 

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski zapewniła sobie awans w części zasadniczej eliminacji i będzie losowana z drugiego koszyka.

W gronie zespołów, które powalczą o awans na Euro 2020 są: Macedonia Północna, Kosowo, Irlandia Północna, Szkocja, Słowacja, Irlandia, Serbia, Izrael, Bułgaria, Węgry, Gruzja, Rumunia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Islandia i Norwegia.

Witamy w relacji na żywo z losowania baraży, które wyłonią cztery ostatnie drużyny uprawnione do występu na mistrzostwach Europy 2020.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze