Fortuna 1 Liga: Za oddaną krew karnet na mecze Podbeskidzia

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Za oddaną krew karnet na mecze Podbeskidzia
fot. Cyfrasport

Kibice, którzy w niedzielę oddadzą krew podczas akcji organizowanej przez Podbeskidzie Bielsko-Biała, otrzymają karnet na "domowe" mecze pierwszej ligi piłkarskiej "Górali" wiosną 2020 r.

Jest to 10. tego typu akcja organizowana przez klub z południa Polski. Ze względu na jubileusz, w tym roku postanowiono wydarzeniu nadać wymiar regionalny. Przed niedzielnym finałem akcji "Oddaj krew, idź na mecz" w Bielsku-Białej, podobne wydarzenia zorganizowano w Cieszynie, Czechowicach-Dziedzicach, Żywcu. Jak poinformował bielski klub, zebrano 37 litrów krwi.

 

Niedzielna impreza odbędzie się w godz. 10-17 w Centrum Handlowym Gemini Park. Mają być obecni zawodnicy lidera pierwszej ligi. Przybyli fani "Górali" mogą liczyć na wspólne zdjęcia, autografy, rozmowy z zawodnikami.

 

Podbeskidzie w piątek pokonało w 19. kolejce spotkań na własnym stadionie Chojniczankę Chojnice 2:1 i uczyniło kolejny krok w kierunku powrotu do ekstraklasy. Bielszczanie zgromadzili w tabeli 37 punktów. W tym roku rozegrają jeszcze jeden mecz ligowy. Na wyjeździe zmierzą się z inną drużyną walcząca o awans PGE FKS Stalą Mielec. Spotkanie zostanie rozegrane 30 listopada o godz. 12.40.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze