FFF 2: Zapowiedź gali (WIDEO)

Sporty walki

Organizacja Free Fight Federation powraca! Tym razem kibice zobaczą m.in. Piotra Świerczewskiego, który zadebiutuje w sportach walki. W kwadratowej klatce pojawią się również Greg Collins, DJ Decks czy Rafał Tito Kryla. W załączonym materiale wideo zobaczcie zapowiedź wydarzenia, które 21 grudnia odbędzie się w Zielonej Górze.

FFF (Free Fight Federation) to organizacja na polskiej scenie sportów walki, której celem jest konfrontowanie w klatce dla zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy postanowią sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki.

 

"Wolność w walce dla wszystkich" - to główne hasło, które łączy bohaterów gali FFF. Nieważne kim jesteś kulturystą, tancerzem czy strażakiem, możesz wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule walki. W taki sposób reklamowane było pierwsze wydarzenie spod szyldu Free Fight Federation.

 

W pojedynku wieczoru drugiej gali FFF wystąpią były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski oraz znany z pierwszej edycji Greg Collins. 21 grudnia rękawice skrzyżują także m.in. legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks, oraz popularny kulturysta, brat znanego z pierwszej edycji FFF Radosława, Tomasz Słodkiewicz.

Zobacz zapowiedź nadchodzącego wydarzenia!

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie