FFF 2: Konflikt Świerczewskiego z Collinsem. "To nie była pierwsza rzecz, która mu w życiu nie wyszła"

Sporty walki

W walce wieczoru gali FFF 2 dojdzie do starcia Piotra Świerczewskiego z Gregiem Collinsem. Dla wielu zestawienie może wydawać się zaskakujące. Nieliczni jednak wiedzą, że panowie mają kilka niewyjaśnionych spraw między sobą, które ostatecznie postanowili rozwiązać w klatce. - To nie był jedyny dzień, który w życiu mu nie wyszedł - opowiedział krótko o dniu konfliktu Greg Collins. Co tak naprawdę wydarzyło się pomiędzy bohaterami walki wieczoru FFF 2?

Już 21 grudnia w walce wieczoru gali FFF 2 Piotr Świerczewski zadebiutuje w świecie sportów walki. Rywalem byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej będzie Greg Collins. Co ciekawe, nie jest to przypadkowe starcie i bohaterowie tego zestawienia mają kilka spraw do wyjaśnienia.

 

Panowie w przeszłości mieli okazję spotkać się podczas meczu charytatywnego. Obaj brali czynny udział w wydarzeniu. W pewnym momencie Świerczewski miał zażartować z nieudanego zagrania Collinsa. Reakcja nie przypadła temu drugiego do gustu i doszło pomiędzy nimi do ostrej wymiany zdań. Collins miał także wypomnieć błędy boiskowe byłemu piłkarzowi. Odpowiedź była błyskawiczna. Niewiele brakowało, a doszłoby do rękoczynów. Na szczęście panowie skutecznie zostali rozdzieleni i wszystko zakończyło się na słownych utarczkach.

 

 

Konflikt nie został jednak ostatecznie rozwiązany. Collins z przyjemnością sprawdzi umiejętności Świerczewskiego w kwadratowej klatce FFF.

 

- Ten dzień, kiedy mieliśmy spięcie, widocznie mu nie wyszedł. I nie była to pierwsza rzecz, która w życiu mu nie wyszła. Zobaczymy czy będzie takim wielkim świrem w klatce i jak długo w niej wytrzyma - powiedział Collins.

 

- Nie boję się żadnych wyzwań. Będę próbował wszelkich sposobów, aby ostatecznie wygrać tę walkę - odpowiedział Świerczewski.

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

 

W innych walkach FFF 2 legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks skrzyżuje rękawice z popularnym kulturystą, Tomasz Słodkiewicz. Dojdzie również do starcia znanego z pierwszej edycji Rafała "Tito" Kryli z raperem znanego zespołu Dixon37 - Damianem "Restem" Osytkiem. W kwadratowej klatce FFF pojawi się po raz kolejny Paweł "Trybson" Trybała, który sprawdzi umiejętności byłego reprezentanta Polski w piłce ręcznej - Damiana Kostrzewy.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze