KSW: Organizacja prezentuje najlepsze nokauty 2019 roku (WIDEO)

Sporty walki
KSW: Organizacja prezentuje najlepsze nokauty 2019 roku (WIDEO)
fot. Youtube

Organizacja KSW w 2019 roku sześciokrotnie spotkała się z fanami sportów walki. Jak zwykle kibice mogli liczyć na wiele spektakularnych skończeń pojedynków. Aż 25-krotnie w ostatnich dwunastu na wydarzeniach największej polskiej organizacji walki kończyły się nokautami. W kompilacji od KSW zobaczycie piętnaście najlepszych z nich!

Sześć gal i łącznie 53 odbyte pojedynki w 2019 roku. Właściciele organizacji KSW dali sporo czasu swoim zawodnikom na zapewnienie kibicom wystarczającej dawki sportowych emocji. Niektóre starcia dawały radość na pełnym dystansie, inne kończyły się poddaniami, ale solą sportów walki są oczywiście nokauty.

 

Aż 25 nokautów w ostatnich dwunastu miesiącach zaserwowali fanom zawodnicy KSW. Z tych skończeń organizacja wybrała okrągłą "15". W zestawieniu nie mogło zabraknąć m.in. wysokiego kopnięcia Aleksandara Ilicia na Damianie Janikowskim, Roberta Soldicia posyłającego na deski Krystiana Kaszubowskiego czy fantastycznego nokautu Macieja Kazieczki w konfrontacji z Michaelem Dubois.

 

Sprawdźcie, jak posyłali na deski swoich kolegów po fachu zawodnicy KSW w 2019 roku:

 

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze