Jędrzejczyk pokazała się pierwszy raz po walce z Zhang (ZDJĘCIE)

Sporty walki
Jędrzejczyk pokazała się pierwszy raz po walce z Zhang (ZDJĘCIE)
fot. Instagram

Od walki Joanny Jędrzejczyk (16-4, 4 KO, 1 SUB) z Weili Zhang (21-1, 10 KO, 7 SUB) minął już tydzień. Przegrany przez Polkę na punkty pojedynek przejdzie do historii jako jeden z najlepszych w historii. "JJ" opłaciła to starcie potwornie wyglądającym guzem czoła. Teraz pierwszy raz od UFC 248 opublikowała swoje zdjęcie.

Jędrzejczyk w przeszłości była mistrzyni UFC w kategorii słomkowej. Straciła tytuł w walce z Rose Namajunas. Od tego czas pas trochę podróżował, ostatecznie trafił w posiadanie Zhang. Chinka była faworytką w starciu z Polką. Ta postawiła jej jednak bardzo wysokie wymagania. Po pięciu rundach sędziowie nie byli jednogłośni. Dwóch wskazało wygraną broniącej tytułu zawodniczki. Jeden punktował zwycięstwo "JJ".

 

UFC 248. Jędrzejczyk - Zhang: Co działo się za kulisami? (WIDEO)

 

Zawodniczka z Olsztyna w jednej z akcji niefortunnie trafiła rywalkę głową. Na jej czole pojawił się ogromny guz, który spowodował, że wyglądała bardzo nienaturalnie. Kontuzja nie okazała jednak bardzo poważna.

 

W piątek Jędrzejczyk pierwszy raz pokazała się publicznie. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ma założoną czapkę oraz okulary, a na jej twarzy widać ślady po pojedynku z Zhang.

 

 

Na razie nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Polkę. Ona sama stwierdziła, że przyszedł czas na regenerację i relaks. Zapewne w przyszłości zobaczymy ją jeszcze w oktagonie UFC.

 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze