Fabiński przejdzie kwarantannę po gali Cage Warriors 113

Sporty walki
Fabiński przejdzie kwarantannę po gali Cage Warriors 113
fot. Polsat Sport
Bartosz Fabiński przejdzie kwarantannę po gali Cage Warriors 113

Bartosz Fabiński będzie jednym z głównych bohaterów gali Cage Warriors 13 w Manchesterze. To jedno z niewielu wydarzeń w świecie sportów walki, które dojdzie do skutku w obliczu pandemii koronawirusa. Po starciu z Darrenem Stewartem polski wojownik podda się kwarantannie.

Fabiński miał zupełnie inne plany na ten tydzień: Polak miał wystąpić na gali UFC w Londynie i zmierzyć się z Shavkatem Rakhmonovem. Organizacja musiała jednak odwołać wydarzenie wskutek pandemii koronawirusa, a wobec współpracy z Cage Warriors, Fabiński został przesunięty do walki wieczoru brytyjskiej organizacji.

 

Zobacz: Gdzie obejrzeć transmisję gali Cage Warriors 113?

 

- Ostatni tydzień był z innej planety, a wszystkie detale na temat mojego pojedynku zmieniały się z godziny na godzinę. Teraz jednak skupiam się na pojedynku w Cage Warriors i zamierzam dopisać sobie kolejne zwycięstwo. Jestem szczęśliwy z tego, jak promotorzy obu organizacji to załatwili. Oczywiście jestem bardzo ostrożny w związku z pandemią koronawirusa. Znam ewentualne konsekwencje i po powrocie do Polski zostanę w domu przez dwa tygodnie - mówił polski wojownik.

 

  

 

Fabiński przejdzie więc przymusową kwarantannę po powrocie z Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo jednak, czy od razu po gali w Manchesterze będzie w stanie powrócić do kraju.

 

Transmisja gali Cage Warriors 113 w Manchesterze w piątek od godz. 22:05 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight. Wydarzenie skomentują Tomasz "TJ" Marciniak, Łukasz Juras Jurkowski oraz zawodnik UFC, Marcin Tybura.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie