Wisła pomogła szpitalom i… żołnierzom

Piłka nożna
Wisła pomogła szpitalom i… żołnierzom
Fot. Twitter.com/WislaPlockSA
Wisła Płock pomogła szpitalom i… żołnierzom

Wisła Płock włączyła się do akcji pomagania służbom walczącym z epidemią koronawirusa. Płocki klub przekazał napoje izotoniczne nie tylko miejscowemu pogotowiu, ale także Batalionowi Lekkiej Piechoty.

W przeróżny sposób kluby PKO BP Ekstraklasy pomagają instytucjom walczącym z epidemią koronawirusa. Legia Warszawa w czwartek ogłosiła akcję pomocy dla osób starszych zamieszkałych na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, Raków Częstochowa kilka tygodni temu przekazał szpitalowi maski i rękawiczki ochronne, a Jagiellonia Białystok wsparła miejscowy oddział Pogotowia Ratunkowego. Teraz pomocną dłoń wyciągnęli działacze Wisły Płock.
 
Jak poinformował klub, 64. Batalion Lekkiej Piechoty w Płocku otrzymał 1000 sztuk napojów izotonicznych, które trafiły nie tylko do służb mundurowych, ale także do Wojewódzkiej Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego przy ul. Strzeleckiej w Płocku.
 
 
- Każdego dnia w terenie działa około 130 żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej z Płocka. Jest nam niezmiernie miło, że klub piłkarski Wisła po raz kolejny postanowił wspomóc naszą działalność - cytuje chorążego Piotra Kostrzewskiego oficjalna strona Nafciarzy.
 
 
W tabeli PKO BP Ekstraklasy Wisła zajmuje obecnie dziesiąte miejsce.
seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie