Babilon MMA 14: Ciekawy zakład o wynik walki! Na stole duże pieniądze

Sporty walki
Babilon MMA 14: Ciekawy zakład o wynik walki! Na stole duże pieniądze
fot. Polsat Sport
Babilon MMA 14: Ciekawy zakład o wynik walki! Na stole duże pieniądze

26 czerwca odbędzie się gala Babilon MMA 14. Jednym z pojedynków będzie starcie Róży Gumiennej (1-0, 1 KO) z Adiną Seferovic (0-0). Już teraz wiemy, że stawką będzie nie tylko zwycięstwo w rekordzie. Wszystko za sprawą zakładu menadżerów obu zawodniczek.

Polka ma na koncie jedną walkę w formule MMA (zwycięską), a Chorwatka dopiero zadebiutuje. Już teraz zbiera jednak niezłe oceny. Są one na tyle dobre, że zajmujący się jej karierą Ernest Ivanda, czyli popularny "Red", wyszedł z ciekawą propozycją. Zaproponował bowiem Arturowi Ostaszewskiemu, promującemu Gumienną, zakład o wynik nadchodzącego starcia.

Zobacz także: Kita zakończył karierę legendy

 

- Trzeba iść do przodu. Chciałem się założyć o coś grubego, wartościowego. Adina Seferovic, która debiutuje na gali Babilon, wygra z twoją Różą. To mój zakład. Mam nadzieję, że go przyjmujesz. Możemy to nawet powiększyć do tego, że moja Aldina wygra przed czasem - stwierdził.

 

Na odpowiedź założyciela Shocker MMA nie trzeba było długo czekać. Dowiedzieliśmy się więc, że stawką ma być pięć tysięcy złotych.

 

- Skoro przyjąłeś publiczną formę rozmowy, to ja odwdzięczę się tym samym. Zróbmy to! Proponuję tak - wygrywa Adina, to dostajesz ode mnie pięć tysięcy złotych. Wygrywa Róża - piątka od ciebie dla mnie. Jestem na tyle pewny Róży i jej klasy sportowej, że jestem gotowy na większe wyzwanie niż pięć złotych. Zróbmy to. Słyszałem, że twoja zawodniczka jest wspaniała i wybitna. W ATT Zagreb super się o niej wypowiadają. Myślę, że to będzie dobra walka - stwierdził.

 

 

Gumienna, która wywodzi się z kickboxingu, stoczy drugą walkę w formule MMA. W debiucie wygrała z Raimondą Grundulaitą przez techniczny nokaut już w pierwszej rundzie.

W karcie walk Babilon MMA 14 znajdują się takie pojedynki jak Paweł Pawlak kontra Filip Tomczak czy Kevin Szaflarski kontra Damian Olszewski.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze