Michał Przybylski zdobył bramkę w eliminacjach Ligi Europy

Michał Przybylski otworzył wynik spotkania w 28 minucie meczu.

Michał Przybylski zdobył bramkę dla B36 Torshavn w preeliminacjach do Ligi Europy. Farerzy prowadzą na wyjeździe z gibraltarskim St Josephs 2:1.

Polak otworzył wynik spotkania w 28. minucie meczu. Przy jego golu asystował Arni Frederiksberg. Dla jednokrotnego reprezentanta Polski U-20 to pierwsza bramka w sezonie.

Chwilę później do wyrównania doprowadzili gospodarze za sprawą trafienia Boro. Tuż przed przerwą ponownie na prowadzenie wyszedł zespół z Torshavn. Rzut karny na gola zamienił Alex Mellemgaard.

W drugiej połowie przewagę mieli Gibraltarczycy, ale nie potrafili tego udokumentować bramką. Ostatecznie goście dowieźli zwycięstwo do końca.

St Josephs - B36 Torshavn 1:2 (1:2)
Bramki: Boro (30') - Michał Przybylski (28'), Alex Mellemgaard (43')