Trzy strzały na rozstrzygnięcie seta! Jakub Bucki błysnął jak w meczu z Zenitem Kazań (WIDEO)

Jakub Bucki zaskoczył rywali zagrywkami w kluczowym momencie seta.

Pamiętacie tie-break w starciu Jastrzębskiego Węgla z Zenitem Kazań w meczu Ligi Mistrzów? Pojawienie się Jakuba Buckiego w polu zagrywki rozstrzygnęło wówczas losy meczu. W konfrontacji z PGE Skrą Bełchatów atakujący jastrzębian znów pokazał, że jego serwisy potrafią odwrócić losy seta.

W pierwszej partii bełchatowianie mieli piłkę setową przy stanie 24:22. Atak Yacine Louatiego przedłużył nadzieje jastrzębian, a później w polu zagrywki pojawił się Bucki. Atakujący popisał się dwoma asami serwisowymi i to jastrzębianie mieli piłkę setową. Trzecia zagrywka również sprawiła rywalom sporo kłopotów, którzy zdołali przebić piłkę na drugą stronę, ale atak Lukasa Kampy zamknął tę partię.

Jastrzębianie wygrali premierową odsłonę, ale były to "miłe złego początki". W kolejnych odsłonach wyraźnie przeważali siatkarze PGE Skry Bełchatów. Gospodarze wygrali spotkanie otwierające Jubileuszowy Turniej 90-lecia PGE Skry i zameldowali się w finale.