Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W przedostatnim spotkaniu drugiej kolejki Fortuna 1. Ligi Zagłębie Sosnowiec podejmie GKS Tychy. Oba zespoły z województwa śląskiego rozpoczęły sezon falstartem, więc mają sporo do udowodnienia w meczu z lokalnym rywalem. Kto będzie górą? Relacja i wynik na żywo meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy od 12:30 na Polsatsport.pl

Tak GKS, jak i Zagłębie nie zdobyły jeszcze bramki w zainaugurowanym niedawno sezonie Fortuna 1. Ligi. W pierwszej kolejce GKS zremisował ze Stomilem, więc teraz liczy na przełamanie z lokalnym rywalem. W Zagłębiu Sosnowiec nastroje również nie są najlepsze. Zespół Krzysztofa Dębka przegrał z Termaliką i w niedziele spróbuje zdobyć pierwszą bramkę w tegorocznych rozgrywkach.

 

Obie drużyny spotkają się w meczu o ligowe punkty po raz 23 (zespoły mają po 8 zwycięstw, 6 razy był remis). Po raz ostatni Zagłębie wygrało z GKS-em Tychy trzy lata temu.

 

W poprzednim sezonie, w sierpniu 2019 roku, Zagłębie przegrało u siebie z GKS-em Tychy 1:2. W Tychach w czerwcu był remis 1:1, uratowany przez GKS w ostatniej akcji meczu. Jaki będzie rezultat niedzielnego starcia?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy w Polsacie Sport. Początek o 10:30.

PS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze