TAURON Liga: Joker Świecie - ŁKS Commercecon Łodź. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W poniedziałkowy wieczór beniaminek TAURON Ligi Joker Świecie podejmie u siebie siatkarki ŁKS Commercecon Łodź w ostatnim meczu 2. kolejki rozgrywek. Relacja i wynik na żywo od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

Gospodynie w inauguracyjnym meczu sprawiły niemałą niespodziankę, pokonując 3:1 ekipę Grot Budowlanych Łódź. Beniaminek odważną i konsekwentną grą zdobył pierwsze historyczne zwycięstwo w ekstraklasie. 

 

Zobacz także: Trzy sety w Kaliszu. Awans siatkarek BKS Stal na czoło tabeli

 

Łódzki zespół w najwyższej klasie rozgrywkowej gra od sezonu 2016/17. Zaczął od 6. miejsca, ale trzy kolejne sezony ukończył na podium zdobywając srebrny (2018 r.), złoty (2019 r.) i brązowy (2020 r.) medal. Łodziankom w obronie mistrzostwa przeszkodziła pandemia, która spowodowała, że rozgrywki zakończono po fazie zasadniczej. W obecnym sezonie ekipa Giuseppe Cuccariniego rozegrała mecz z aktualnymi liderkami tabeli BKS STAL Bielsko-Biała, przegrywając niepodziewanie 0:3. 

 

Szansą na przełamanie będzie poniedziałkowe starcie na boisku świecianek, choć gospodynie z pewnością łatwo nie dadzą wydrzeć sobie punktów. Joker w oficjalnym meczu z ŁKS-em zmierzy się po raz dziewiąty, ale pierwszy raz w ekstraklasie. Kto okaże się lepszy?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Joker Świecie - ŁKS Commercecon Łodź od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie